Nowości - archiwum

IX Konferencja Budujemy Hale MAGAZYN 4.0 – NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA W HALI PRZEMYSŁOWEJ

Już po raz dziewiąty redakcja czasopisma Nowoczesne Hale ma przyjemność zaprosić wszystkich przedstawicieli branży budowlanej na kolejną edycję konferencji BUDUJEMY HALE 2019.

Tradycyjnie już wydarzenie odbędzie się w Poznaniu przy okazji targów BUDMA – 14 lutego 2019r. w hotelu Andersia****.

Dziewiąta edycja konferencji BUDUJEMY HALE ma na celu zaprezentowanie i przekazanie uczestnikom wiedzy na temat tego jak powinna wyglądać hala przyszłości. Hasłem przewodnim konferencji jest MAGAZYN 4.0. Zaprezentujemy nowoczesne rozwiązania służące poprawieniu jakości i sprawności produkcji, jak i prac magazynowych, które powinny być celem każdego przedsiębiorcy. Mamy nadzieję, że spotkanie to wesprze merytorycznie wszystkie osoby dążące do jego osiągnięcia.

Konferencja będzie podzielona na dwie sesje tematyczne:

SESJA I: Automatyzacja w hali przemysłowej

SESJA II: Energooszczędne rozwiązania w projektowaniu i realizacji obiektów halowych

Wydarzenie będzie współtworzone przy wsparciu kwartalnika „Utrzymanie Ruchu”, ponieważ pierwszy raz w historii konferencja będzie dedykowana nie tylko projektantom, czy inwestorom, ale również:

  • szefom utrzymania ruchu
  • zarządcom obiektów
  • deweloperom
  • administratorom parków logistycznych
  • działom inwestycji, rozwoju i zakupów

Jednym słowem wszystkim tym, którzy planują w najbliższych latach wybudować halę i chcą, żeby była nowoczesnym magazynem przyszłości. Zainteresuje również tych, którzy halę już posiadają i chcą ją unowocześnić, ponieważ dotychczasowe rozwiązania okazują się niewystarczające.

Więcej informacji: www.konferencja.hale.elamed.pl

Do zobaczenia w POZNANIU!